IMG 4482

Dzień dobry! Minus jeden na Polanie Jakuszyckiej, w ciągu dnia ma być plus jeden, by wieczorem ponownie się ochłodzić. Teraz (przed ósmą) na Polanie cisza, ale wedle prognoz ma wiać do 5 m/s. Przez środkową część dnia ma być słonecznie.

O godz. 10 start biegu na 15 km - Memoriału Stanisława Michonia. Zawodników prosimy, by nie zwracali uwagi na oznaczenia kilometrów, ustawione już z myślą o głównych konkurencjach Biegu Piastów (mogą być pomocne dla trenujących).

Trasa dzisiejszych zawodów zaczyna się od pętli na Polanie i spacerówki do Rozdroża pod Działem Izerskim. Ten odcinek zostanie jako pierwszy odblokowany dla innych biegaczy. Potem trasa Memoriału Stanisława Michonia prowadzi Inhalacyjną na podbieg na Samolot, by przez Maćkowiaka, Jeleniogórską i Polonię doprowadzić zawodników Górnym Duktem na metę na Polanie Jakuszyckiej.

Informacja o tym, które trasy kiedy były ratrakowane: kliknij

SPONSOR GENERALNY I GŁÓWNY

bank polski kghm sponsor

 

 SPONSORZY

enervit brubeck

 SPONSORZY WSPIERAJĄCY

skike norweskadolina

skike holmenkol

 

 

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora  terma julia datasport nordic walking   higeen cube skiteam szkolapng   

 

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka  tvppolonia skipolstrimeo strimeo

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski