MLA 1471

Zapraszamy na 3. Jakuszycki Rekreacyjny Marsz Nordic Walking! Wydarzenie odbędzie się w ramach Letniego Biegu Piastów i 2. Amatorskiej Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Nordic Walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking pod honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Oznacza to, że na trasie spotkacie wykwalifikowanych instruktorów i trenerów nordic walking, czuwających nad Waszą prawidłową techniką nordic walking, a także sędziów, którzy będą "pilnować" prawidłowego przebiegiu całego wydarzenia! Jakuszycki Marsz na pięknej i widowiskowej trasie o długości 11 km to przede wszystkim turystyka aktywna z kijami do nordic walking - dzięki udziałowi w tym wyjątkowym wydarzeniu poznasz ciekawe zakątki naszego kraju, a także wspaniałych ludzi, wymienisz się doświadczeniami podczas marszu z innymi uczestnikami, którzy przyjeżdżają tutaj z całej Polski, poprawisz swój stan zdrowia (prawidłowa technika nordic to odciążenie stawów i zaangażowanie do 90 % mięśni!).

Wydarzenie ma charakter rekreacyjny, bez rywalizacji "na czas" - to oznacza, że na wszystkich Uczestników na mecie czekał będzie piękny, okolicznościowy medal FINISZERA, bo dla nas wszyscy na mecie są Zwycięzcami (klasyfikacja miejsc wśród uczestników nie będzie prowadzona).
Bądźcie z nami w Jakuszycach. Marsz startuje w niedzielę, w dn. 27.08.2017. Do zobaczenia!

Ze sportowym pozdrowieniem

Paulina Ruta
tel. 668 005 085
Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking
www.psnw.pl
Szkolenia: www.polskachodzi.pl

SPONSOR GENERALNY I GŁÓWNY

bank polski kghm sponsor

 

 SPONSORZY

enervit brubeck

 SPONSORZY WSPIERAJĄCY

skike norweskadolina

skike holmenkol

 

 

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora  terma julia datasport nordic walking   higeen cube skiteam szkolapng   

 

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka  tvppolonia skipolstrimeo strimeo

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski