przod okk

Ponieważ sport to nasza pasja, nie tylko organizujemy zawody, ale i sami w nich startujemy. Aby przy okazji promować Bieg Piastów, stworzyliśmy drużynę pod nazwą Team Bieg Piastów. W miniony weekend braliśmy udział w dwóch imprezach: półmaratonie we Wrocławiu i maratonie w Chinach. Obie ukończyliśmy w doskonałych humorach i niezłej formie.


Start w 5. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie to także efekt naszej współpracy z jego organizatorami przy okazji Korony Maratonów Dolnego Śląska. W stolicy regionu zawitaliśmy w siedmioosobowym składzie, a naszym celem - oprócz biegu - była promocja imprez organizowanych przez Stowarzyszenie Bieg Piastów i Szklarską Porębę. Nasze wspólne stoisko na wystawie Expo towarzyszącej półmaratonowi cieszyło się sporym zainteresowaniem.

tyl okok
Sam bieg nocą przez wspaniały, rozświetlony Wrocław, z metą na stadionie, był niezapomnianym przeżyciem w gronie niemal dziesięciu tysięcy startujących. Cała nasza ekipa dzielnie zmierzała do mety, a najlepszy czas (1:34:44) osiągnął Bartosz Podkański, który na wielu naszych zawodach dbał o to, by za metą czekały na biegacze smaczne posiłki.


W półmaratonie brali udział także, odpowiedzialna za dekoracje najlepszych w Biegu Piastów, Marta Lipnicka (1:41:46), jak również Mariusz Indyk (1:53:24) oraz Michał Kryla (2:05:07) i Ewa Wiśniewska (2:00:32) z biura wydawania numerów startowych. Nocny Wrocław pozanli w biegu także marketingowiec i specjalista od akcji społecznych Bogusław Godlewski (2:00:26) oraz Joanna Grzeszczak (2:00:35), która zajmuje się m.in. tym, by cykliści zachwycili się nową trasą Rowerowego Biegu Piastów.

less
Odpowiedzialny za obsługę medialną Biegu Piastów Leszek Kosiorowski brał udział w minioną niedzielę w terenowo-górskim Changchun Jungyetan Forest Marathonie w Chinach, gdzie reprezentował Bieg Piastów na corocznej konferencji Światowej Ligi Narciarskich Biegów Długich Worldloppet. Ukończył maraton w czasie 5:07:22. Na zdęciu Leszek z maratończykami, którzy reprezentowali na kongresie Worldloppet bieg islandzki.
Wkrótce reprezentanci Teamu Biegu Piastów wystartują w kolejnych zawodach. Rozpoznacie nas po koszulkach z logo Biegu Piastów i naszymi imionami.

SPONSOR GENERALNY I GŁÓWNY

bank polski kghm sponsor

 

 SPONSORZY

enervit brubeck

 SPONSORZY WSPIERAJĄCY

skike norweskadolina

skike holmenkol

 

 

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora  terma julia datasport nordic walking   higeen cube skiteam szkolapng   

 

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka  tvppolonia skipolstrimeo strimeo

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski