MOS 0575

1040! Tempo zapisów na 42. Bieg Piastów nie słabnie, a wczoraj nawet mocno przyspieszyło. Pewnie wielu z tych, którzy tu nie zaglądają, przypomniało sobie o Biegu Piastów z rozesłanego wczoraj newslettera.


Niewsletter będziemy wysyłać średnio raz w miesiącu na Wasze adresy e-mailowe, podane podczas zgłoszeń na 41. BP, 5. Letni Bieg Piastów i 3. Rowerowy Bieg Piastów. Jeśli ktoś jeszcze u nas nie startował (albo startował tylko wcześniej), a chce otrzymywać newsletter, niech nas o tym poinformuje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeśli ktoś nie dostał newslettera, a startował w wymienionych biegach, niech sprawdzi w spamie, może tam powędrował nasz newsletter.


Na naszej nowej stronie, nad którą pracujemy i która przed sezonem zimowym zostanie uruchomiona, będzie można zapisać się do naszej bazy e-maili automatycznie dzięki służącej temu wtyczce.


A oto garść statystyk dotyczących zgłoszeń:
50 km - 344
25 km - 310
7 km - 170
12 km - 113
30 km - 103


Jeśli chodzi o kraje, to zgłoszenia dostaliśmy z 14 z trzech kontynentów. Spoza Europy mamy zapisanych Australijczyków, Amerykanów z USA i Kanadyjczyków. Zgłoszeń z Polski jest 949, z Czech 37, a z Niemiec 32.


Najliczniej reprezentowane miasta na listach startowych:
Warszawa - 70
Wrocław 66
Poznań 50
Jelenia Góra 43
Kraków 20

SPONSOR GENERALNY I GŁÓWNY

bank polski kghm sponsor

 

 SPONSORZY

enervit brubeck

 SPONSORZY WSPIERAJĄCY

skike norweskadolina

skike holmenkol

 

 

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora  terma julia datasport nordic walking   higeen cube skiteam szkolapng   

 

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka  tvppolonia skipolstrimeo strimeo

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski